تاریخچه

فعالیت این شرکت از سال 1382 با نگرشی نوین واهداف عالیه در جهت خدمت رسانی به میهن گرامیمان تاسیس گردید. این شرکت با آشنایی کامل از نیازهای عمرانی و به منظور بهینه سازی در بخش های مختلف اعم از اجراي ابنيه بتني و فلزي ساختمانهاي مسكوني ، اداري و تاسيساتي ابنيه شامل سيستم گرم كننده تاسيسات برقي ، آب و فاضلاب وگاز و انجام كليه عمليات مهندسي پروژه هاي ساختماني ، راه سازي ، جاده سازي و امور مربوط با اتکا به ارزشمندترین سرمایه خود یعنی دانش وتجربه مدیران و مهندسین و بهره گیری از دستاوردهای علمی وفنی کارشناسان و با نوآوری و خلاقیت گام های موثری در ارتقای سازماندهی فنی واجرایی خود برداشته است .
و بعد ازگذشت 14سال از اجراي فعاليتهاي خود توانست بدليل صلاحيت در امور پيمانكاري رتبه یک رشته ساختمان ، رتبه چهار رشته تاسيسات و تجهيزات و رتبه پنج رشته آب ورتبه پنج رشته راه و ترابری را كسب نمايد اين شركت فعاليت هاي زيادي را درزمينه هاي ساختماني و تاسيساتي به ثبت رسانيد .

گواهینامه تشخیص صلاحیت

شرکت کنکاش سروستان سپاهان با انجام پروژه های ذکر شده موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در رشته های ذیل از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری گردیده است :
  • پایه یک رشته ساختمان و ابنیه
  • پایه چهار رشته تاسیسات و تجهیزات
  • پایه پنج رشته آب
  • پایه پنج رشته راه و ترابری

چارت سازمانی

chart